Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MS technik spol. s r.o.

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10250050723 | aktuálnost: 3. 9. 2016

MANIPULANTI DO VÝROBY
Požadavky: osvědčení k řízení VZV ( praxe s VZ regálovým zakladačem ), jeřábnický a vazačský průkaz, praxe v systémech elektronicky řízeného skladového hospodářství, dobrá znalost práce s PC
Náplň práce : práce s počítačem (tvorba DL v IS), příjem mat. do závodu, expedice
zajištění materiálových toků v závodu (převody materiálů do výroby, příjem mat. na sklad apd.)
uživatel systému skladového hospodářství (práce s čtečkami čárových kódů), zodpovídá za správnost vedení skladové evidence, stavu zásob ,třísměnný provoz
Nabízené výhody: stravenky, firemní akce, zajímavou práci v perspektivní společnosti, firemní benefity, stravovací poukázky,
První kontakt: osobně na pracovišti, telefonicky 702 209 283, e-mail: sadamcova@mstechnik.cz.
S doporučenkou se dostavujte do firmy pouze ve středu.
ov.2.9.16

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha