Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí oddělení financí

referenční číslo: 10307 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Máte zkušenosti s vedením týmu v oblasti financí a účetnictví? Přistupujete k práci aktivně? Rádi byste vedli tým lidí v mezinárodní společnosti?

Pak zašlete svůj životopis ještě dnes, protože hledáme právě Vás do týmu úspěšné mezinárodní společnosti na pozici:

TEAM LEADER ODDĚLENÍ FINANCE

Náplň práce

  • zodpovědnost za odvedenou práci svého týmu
  • nastavování cílů pro tým a dohled nad jejich plněním
  • zodpovědnost za vysokou kvalitu práce
  • pravidelná spolupráce s auditory
  • hodnocení a školení kolegů
  • aktivní práce s týmem

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost ve vedoucí pozici, ideálně v oblasti financí
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • velmi dobrou znalost práce na PC, zejména MS Office
  • proaktivního týmového hráče se smyslem pro detail

Nabízíme:

  • 13. plat
  • firemní výrobky za zvýhodněné ceny
  • notebook, mobilní telefon
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 60 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha