Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Unipetrol RPA, s.r.o. - polymer institute brno, odštěpný závod hledá zaměstnance na pracovní pozici Operátor v plastikářské výrobě s možným termínem nástupu ihned.

Operátor v plastikářské výrobě

referenční číslo: 1C35B6B8 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Náplň práce:
• Obsluha automaticky řízených plastikářských a mísících strojů
• Příprava materiálu pro výrobu
• Manipulce s břemeny o váze 25-30 kg

Požadujeme:

• ÚSO příp. SŠ vzdělání s maturitou obor strojírenský nebo chemický
• Manuální zručnost
• Odpovědný přístup
• Samostatnost, spolehlivost
• Fyzickou zdatnost pro zvedání břemen

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok
• Odpovídající mzdu včetně odměn
• Poukázky Flexi Pass
• Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
• 2 týdny dovolené nad rámec zákoníku práce
• Dotované stravování
• Práci ve směnném, nepřetržitém provozu

Místo pracoviště: POLYMER INSTITUTE BRNO, odštěpný závod, Tkalcovská 36/2, 656 49 Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha