Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Skupina Unipetrol hledá vhodné uchazeče/ky na uvedenou pozici Specialista pro oblasti Health/Safety/Security/Environment.

Specialista pro oblasti Health/Safety/Security/Environment

referenční číslo: 1C2AD7FE | aktuálnost: 25. 8. 2016

Náplň práce:
• Odpovědnost za implementaci best practices v oblasti BOZP (Health & Safety) bezpečnosti (Security) a životního prostředí (Environment) ve společnosti zabývající se železniční dopravou
• Spolupráce na přípravě metodiky v oblasti fyzické, objektové, informační a ekonomické bezpečnosti, rizik a mimořádných událostí, včetně přípravy návrhů na zlepšení a preventivních opatření
• Koordinace a realizace kontrol pracovišť, dodržování předpisů a provádění auditů na základě požadavků jednatelů společnosti
• Řízení problematiky rizik železniční a vlečkové dopravy
• Kontrolní činnost v oblasti fyzické a objektové bezpečnosti
• Vedení agendy mimořádných událostí souvisejících s provozováním dráhy a drážní dopravy
• Jednání a spolupráce se správními a kontrolními orgány
• Příprava presentací v oblasti působnosti, reporting pro vedení společnosti
• Koordinace komunikace v oblasti působnosti v rámci společnosti, se servisní organizací a externími subjekty

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání dopravního nebo technického zaměření
• Odbornou způsobilost v oblasti BOZP, znalost problematiky drážní dopravy
• Praxi z obdobné pozice ve středně velké společnosti (cca 400 zaměstnanců)
• Zkušenosti z chemické nebo dopravní společnosti výhodou
• Velmi dobré komunikační a presentační dovednosti
• Analytické schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení a orientaci na výsledky
• Znalost angličtiny na úrovni pracovní komunikace
• Uživatelské znalosti MS Office
• Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

• Zajímavou a samostatnou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Možnost podílet se na zajímavých projektech
• Odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha