Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový specialista – elektro

referenční číslo: 8031 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenost v oblasti projektového řízení v oblasti elektro? Domluvíte se cizím jazykem – konkrétně anglicky nebo německy? Vyhledáváte zázemí mezinárodní firmy?

Pak reagujte prostřednictvím zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a ucházejte se o pozici v koordinaci projektů z oblasti elektro ve strojírenské firmě.

Náplň práce

  • Koordinace projektů a vývoj nových produktů v oblasti elektro
  • Aplikace procesů FMEA, PPAP a dalších
  • Kontrola a tvorba kalkulace nákladů
  • Organizace projektů a kontrola jejich vývoje
  • Komunikace v AJ/NJ se zákazníkem

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost zpracováváním nákladových kalkulací

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha