Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Jste studentem VŠ a máte zájem o oblast personalistiky? Zajímá Vás, jaké máme v kraji firmy, jak probíhá nábor na různé pracovní pozice? Pak tu pro Vás máme možnost neplacené stáže. Pokud se Vám u nás zalíbí, může se naše spolupráce stát dlouhodobější, případně Vám pomůžeme najít Vaše první zaměstnání.

Stáž v personální společnosti Adecco

referenční číslo: 1C07011F | aktuálnost: 8. 9. 2016

Náplň práce:
- Možnost získat informace o náborové činnosti
- Zkušenosti v oblasti pracovně právního práva
- Podílení se na výběrových řízeních (účast u individuálních či skupinových pohovorů)
- Researching (vyhledávání vhodných kandidátů v oblasti konstrukce, technologií, elektro, procesního inženýrství, managementu, specialistů)
- Administrativní zaštítění pracovních procesů, výpomoc na recepci
- Zadávání a tvorba inzerce

Požadujeme:

- Student denního studia na VŠ
- Zájem o danou problematiku
- Samostatnost, aktivní přístup
- Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete strukturovaný životopis na uvedený email. Rádi poskytneme bližší informace.
Těšíme se na spolupráci.

Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha