Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum Anabell, z. s.

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270190702 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Centrum Anabell, z. s., zabývající se systematickou pomocí a podporou osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, přijme do svého týmu v pobočce Kontaktní centrum Anabell Brno novou kolegyni/nového kolegu.
Náplň práce:
. Samostatná práce s klienty v rámci sociální služby Telefonická krizová pomoc (kontakt s klientem na Lince Anabell – informační, poradenské i krizové hovory),
. aktualizace databáze návazných služeb v síti psychosociální pomoci klientům s poruchami příjmu potravy,
. spolupráce na metodikách pro práci s klienty,
. spolupráce při statistickém zpracování výstupů práce s klienty a při hodnocení efektivity vykonané práce.
Požadujeme:
. VŠ nebo VOŠ vzdělání dle podmínek zákona č. 108/2006 Sb.,
. empatii a vnímavost vůči potřebám klientů s poruchami příjmu potravy,
. odolnost vůči psychické zátěži a stresu (odpovídající práci na krizové lince),
. výcvik v telefonické krizové pomoci nebo výcvik v krizové intervenci,
. schopnost samostatné i týmové práce,
. trestní bezúhonnost, doloženou aktuálním výpisem z rejstříku trestů,
Centrum Anabell, z. s. – pomoc a podpora lidem s poruchami příjmu potravy .... a nejen jim!
. zodpovědnost a profesionální vystupování, pečlivost,
. zájem o další vzdělávání a profesní růst,
. praxe v sociálních službách nebo přímo na lince pomoci výhodou,
. ukončený nebo minimálně zahájený psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme:
. Zajímavou a smysluplnou práci v jediné NNO v ČR, která poskytuje sociální služby specializované na problematiku poruch příjmu potravy,
. odborné metodické vedení a supervizi,
. podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu,
. nástupní plat 17 000,00 Kč/1,0 úv.
Uzávěrka přihlášek: 22. srpna 2016
Nástup možný od 1. září 2016
Motivační dopis o rozsahu max. jedna A4 a profesní životopis zasílejte nejpozději do 22. srpna 2016 do 24:00 hod. na adresu:
Centrum Anabell, z. s., Masarykova 506/37, 602 00 Brno nebo na e-mail: posta@anabell.cz.
Výběrové řízení formou osobního pohovoru proběhne v týdnu od 29. 8. 2016, termín bude včas upřesněn.
Další informace na posta@anabell.cz.
Webové stránky organizace www.anabell.cz a www.centrum-anabell.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha