Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Pracovník technickej podpory SAMSUNG so slovenčinou (i zkrácený úvazek) - Hradec Králové (H3676)

referenční číslo: 1BDAA59C | aktuálnost: 30. 10. 2016

Zaujímajú Vás najnovšie technológie? Baví Vás hľadanie riešenia a viete si poradiť v každej situácii? v takom prípade hľadáme práve Vás

Co budete dělat:
• spracovávať príchodzie hovory od klientov SAMSUNG
• riešiť požiadavky, predávať informácie a poskytovať technickú podporu
• spracovávať emaily, chat a sociálne siete
• administratívne činnosti
• pracovať na smeny

Požadujeme:

• radost z komunikácie s ľudmi
• vedieť nájsť riešenie
• znalosť portfolia SAMSUNG
• základná znalost práce na PC
• dobrá znalosť anglického jazyka
• logické uvažovanie
• pozitívny prístup k životu

Nabízíme:

Nabízíme:
• zaujímavú a rôznorodú prácu
• prácu s najmodernejšími technológiami a produktmi
• najlepšie zaškolenie v odbore
• príjemné a moderné pracovné prostredie
• zamestnanecké benefity
• pracovní doba: možnost pracovat na 2 směny, pouze na ranní nebo odpolední nebo noční směnu, zkrácený úvazek - vše dohodou
• finanční ohodnocení: cca 17tis. Kč + 10,- Kč na hodinu bonus při plnění úkolů

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha