Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AmRest s.r.o.

Ostatní řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10668810781 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
vedení směny, kontrola plnění standardů pro přípravu produktů - inventury, objednávky, fakturace, zabezpečení úklidu celé restaurace; vykrývání neobsazených směn, obsluha zákazníků a příprava pokrmů; kontrola nákladů pro svěřenou oblast; motivace týmu k lepším pracovním výkonům a udržení pozitivní atmosféry; dodržování pracovně právních náležitostí (např. přestávky v práci)

Požadavky:
schopnost vést a motivovat vlastní tým - zkušenost na obdobné pozici je podmínkou; orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci; samostatnost v rozhodování; ochotu pracovat ve směnném provozu; pozitivní energii a optimismus; odolnost vůči stresu a chuť patřit k nejlepším

Nábízíme:
práci v prostředí, kde dodržujeme "závazek k lidem"; možnost rychlého profesního růstu, dalšího vzdělávání (interní a externí školení); zázemí zahraniční stabilní společnosti s možností získání praxe ve vedoucí pozici; motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace; podíl na profitu restaurace; flexibilitu v plánování směn; pestrou nabídku firemních akcí

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: darina.orolinova@amrest.eu

Místo výkonu práce: Přerov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail