Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brigáda ve výrobě - možnost volby směn! - Pro našeho významného klienta, předního výrobce skleněných obalů, který sídlí v Dubí u Teplic, hledáme nové brigádníky na pomocné práce ve výrobě.

Brigáda ve výrobě - možnost volby směn, velmi zajímavá mzda

referenční číslo: 5827 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, předního výrobce skleněných obalů, který sídlí v Dubí u Teplic, hledáme nové brigádníky na pomocné práce ve výrobě. Jedná se o jednoduchou obsluhu výrobní linky, kontrolu výrobků a jejich přípravu na palety. Práce je vhodná pro všechny, kdo hledají časově flexibilní brigádu - díky volbě směn se práce plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem. Nástup možný ihned, brigáda je pouze do 31.10.2016.

Požadujeme:

- min. základní vzdělání
- časová flexibilita, spolehlivost
- plnoletost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

Nabízíme:

- časově flexibilní brigádu
- hodinovou mzdu 81,20 Kč/hod.
- nadstandardní příplatky za práci odpoledne (6 Kč/hod.), o víkendu (38 Kč/hod.), ve svátek(100 %) a za noční směny(10,50 Kč/hod.)
- možnost volby směn dle vašich možností - denní (5:45 - 17:45), noční (17:45 - 5:45), můžete chodit i jen některé dny v týdnu
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Dubí

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail