Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SUGESTO s.r.o.

Specialisté v oblasti personálního řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11208760796 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Náplň práce:
- budete řešit náborový proces našich klientů, tzn. vyhledávat kandidáty, vést pohovory s vybranými uchazeči, následně budete doporučovat nejvhodnější kandidáty zaměstnavateli
- denně budete komunikovat s kandidáty a také se zaměstnavateli (současnými i potenciálními)
- součástí práce bude také tvorba inzerce a její následná publikace na internetu
- administrativa je u nás běžnou činnosti

Požadujeme:
- uvítáme SŠ/VŠ vzdělání a i šikovné absolventy
- k naší práci potřebujeme velmi dobrou znalost angličtiny, min. úroveň B1
- pokud budete mít zkušenost v obchodní činnosti či v oblasti lidských zdrojů, získáte výhodu
- abyste práci zvládali dobře, musíte mít dávku samostatnosti, organizační schopnosti a také být odolní vůči stresu
- potřebujeme aktivní řidiče, proto je ŘP sk. B podmínkou

Zaměstnanecké výhody:
- nabídneme Vám zajímavou a samostatnou práci na HPP v moderních kancelářích v Olomouci
- odměníme Vás více složkami s možným růstem do budoucna
- kompletně Vás zaškolíme a předáme potřebné informace
- u nás se můžete seberealizovat, kariérně růst, rozvíjet se
- k protažení Vám poslouží fitness prvky na pracovišti
- uvítáme Vás v menším, ale přátelském a usměvavém kolektivu
- k odpočinku jsme Vám nachystali 20 dní dovolené + 5 dní navíc v podobě sick days
- mobilní telefon můžete využívat i k soukromým účelům
Hrubá mzda 16.000 Kč, ke mzdě je variabilní složka, záleží na výsledcích.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha