Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik SW - junior

referenční číslo: 12584 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Vystudoval/a jste SŠ/VŠ s technickým zaměřením? Baví Vás podílení se na projektech v oblasti SW? Hledáte zajímavou a různorodou práci v Jihomoravském kraji? Láká Vás pozice TECHNIK – SW – JUNIOR? Pak jste ideální kandidát

Stabilní, rozvíjející se společnost hledá nového kolegu na pozici:

TECHNIK SW - JUNIOR (25 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce na daných projektech
  • Návrh, testování a integrace SW
  • Komunikování se zákazníky
  • Vývoj nových produktů a metod
  • Spolupráce při zlepšování procesů
  • Plnění dalších náhlých úkolů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Orientaci v jazyce C/C++, Java, SQL
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. § 5 výhodou
  • Samostatnost, schopnost logicky uvažovat

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Šanci pracovat na zajímavých projektech
  • Příležitost profesního a osobního růstu
  • Další odborné vzdělávání
  • Možnost práce na Home Office
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Notebook a stravenky
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha