Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojní inženýr s NJ

referenční číslo: 10256 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventem vysoké školy technického zaměření, hovoříte německy a hledáte perspektivní uplatnění ve strojírenství? Máme pro Vás novou zajímavou pracovní příležitost, která Vám otevře cestu k významným automotive projektům jak v ČR, tak v zahraničí.

Pokud jste časově flexibilní, rádi cestujete a máte chuť dlouhodobě pracovat na svém rozvoji, neváhejte, zašlete nám hned svůj životopis a ucházejte se o pozici:

STROJNÍ INŽENÝR s NJ

Náplň práce

  • Spolupráce na kompletním zajištění výrobních zakázek
  • Tvorba nabídek
  • Zajištění finančních a termínových plánů
  • Účast na jednáních od počátku po předání zakázky
  • Organizace zakázky
  • Účast a dohled na stavbě u zákazníka

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • Aktivní znalost německého jazyka pro denní komunikaci
  • Schopnost plánovat a organizovat zakázku
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání s možností profesního rozvoje
  • Motivační platové ohodnocení s bonusy
  • Práci ve společnosti s výborným renomé na trhu
  • Účast na zahraničních projektech, možnost cestování
  • Možnost aktivního využívání cizích jazyků
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha