Typ nabídky

Minimální mzda

Training manager (kod_LH)

referenční číslo: 1B03AB89 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Společnost ABB, přední světová firma, působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá pro Výrobní a Servisní jednotku zařízení VN v Brně vhodného kandidáta/ku na pozici Product Training Manager.
Na dané pozici budete zodpovědný/á za celou oblast produktových školení v rámci Divize výrobků pro energetiku.

Náplň práce

- Řízení a rozvoj produktových školení pro zákazníky
- Marketing a propagace školení
- Vyhledávání nových příležitostí k prodeji školení
- Příprava obchodních nabídek
- Každodenní komunikace se zákazníky
- Plánování zakázek a zajištění zdrojů, dohled nad realizací zakázek školení
- Training network – kooperace se zahraničními i tuzemskými školícími centry
- Rozšiřování portfolia školení a školících nástrojů
- Koordinace přípravy a aktualizace školících materiálů
- Komunikace a koordinace s odděleními napříč firmou
- Zodpovědnost za rozvoj a vzdělávání školitelů, a rozšiřování training teamu
- Zodpovědnost za chod školících místností
- Zpracování dat (reporting, vyhodnocování feedback forms,...)

Požadujeme

- VŠ vzdělání (technického nebo humanitního směru)
- Pokročilou znalost AJ slovem i písmem
- Praxe na vedoucí pozici, nebo pozici vyžadující řízení teamu či projektu minimálně 2 roky
- Pokročilý uživatel PC (Excel, Word, Power point)
- ŘP sk. B
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Schopnost strategického myšlení, stanovení plánů a jejich realizace
- Přehled o moderních vzdělávacích trendech a technikách
- Prozákaznický přístup

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
- spolupráci na mezinárodních projektech
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Profese: manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské