Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Office Manager

referenční číslo: 1AEA089A | aktuálnost: 14. 10. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů pro komerční a industriální organizace v České a Slovenské Republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Office Manager.

Náplň práce:

• výběrová řízení subdodavatelů (dopravy, projektanti, jeřábníci, aj.), objednávky, kontrola dodávek a souvisejících přijatých faktur
• komunikace s klientem, identifikace zdrojů, definice podmínek pro realizaci, příprava dokumentů pro realizační tým (předací protokoly, cestovní příkazy, instrukce k přípravě před montáží, atd.)
• administrace zakázek – evidence podstatných dokumentů, evidence provedených aktivit, evidence víceprací, administrativní podpora provozu ad hoc
• zajišťování školení externími pracovníky, správa karet zaměstnanců, schvalování cestovních příkazů, kontrola příchodů/odchodů
• kontroly připravenosti staveb dle dohodnutých parametrů (definuje provozní střediska)
• evidence pokladních dokladů střediska
• komunikace s úřady v souvislosti s různými povoleními
• kontrola stavu nemovitého a movitého majetku, reportování změn stavu, správa areálu, vedení uspořádané dokumentace o nemovitém a movitém majetku
• reportování, schvalování nákupů, výběrových řízení u vedení společnosti
• komunikace s provozními techniky v jiných střediscích, alokace zdrojů (stroje, zaměstnanci, nástroje) v jiných střediscích

Požadujeme:

• pečlivost
• řidičský průkaz B
• práce na počítači
• musíte se umět dorozumět česky nebo slovensky; angličtina je výhodou
• práce v malém týmu
• zodpovědnost a rozvážné profesionální jednání
• pokud možno, přirozenou autoritu
• vzdělání min. maturita

Nabízíme:

• neopakovatelné zážitky a práci v zajímavém oboru
• zajímavé platové podmínky
• počítač, mobilní telefon
• Místo výkonu práce: region Čechy, kancelářské zázemí v Říčanech, Mukařov

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Říčany, Mukarov

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha