Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VESCONTROL s.r.o.

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10481720770 | aktuálnost: 5. 1. 2017

Místo výkonu práce: Janáčkova 1903/11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Náplň práce: realizace projektů řídících systémů parních turbosoustrojí po celém světě, tvorba aplikačních programů pro řídící systémy se specializací na turbosoustrojí, testování SW, provádění FAT a Loop testů rozvaděčů řídících systémů, úpravy a vedení technické dokumentace a podkladů k ŘS, uvádění do provozu, servis a diagnostika řídících systémů. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (automatizace), komunikativní znalost AJ (znalost dalších jazyků výhodou - technická), znalost programování PLC SIEMENS - STEP 7/WinCC (PCS 7 a jiné výhodou), zkušenosti s tvorbou SW, příp. algoritmů (v oblasti turbosoustrojí výhodou), vyhláška 50, řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat do zahraničí (včetně dlouhodobých výjezdů na cca 2,5 měsíce), zájem o další vzdělávání a ochota sdílet zkušenosti s kolegy, profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědost, pečlivost. Nabízíme: ojedinělý motivační program, příspěvek na dovolenou až 20.000,- Kč/rok, možnost seberealizace a osobního růstu na projektech po celém světě, příjemný pracovní kolektiv, jistota stabilního zaměstnání v české firmě, pružná pracovní doba, home office a jiné nadstandardní výhody. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

VESCONTROL s.r.o., Jiří Veselý, career@vescontrol.cz

Odpovědět na inzerát