Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroúdržbář

referenční číslo: 11157 | aktuálnost: 14. 8. 2016

Hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti v Jihomoravském kraji na pozici ELEKTROÚDRŹBÁŘ? Jste technicky zaměřený/á a orientujete se v systémech elektrozařízení? Chcete v práci využívat své technické znalosti?
Pak je tato pozice právě pro Vás

Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ELEKTROÚDRŽBÁŘ (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Údržba strojů ve výrobě
  • Řešení náhlých oprav u zařízení
  • Zpracovávání plánů údržby
  • Odpovědnost za plynulý provoz výroby
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • SŠ – technického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technickou zdatnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění ve stabilní společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové firemní vzdělávání
  • Slevu na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha