Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10903650788 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Jedná se o pozici "balíkový/á doručovatel/ka s řízením" !!! Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h + občasné soboty (příp. dle potřeby). Náplň práce: doručování balíkových zásilek. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení (aktivní řidič/ka), dobrá fyzická kondice výhodou. Nabízíme: stravenky, dovolená 25 dní, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat denně do 19:00 h) anebo e-mailem (následná osobní schůzka proběhne na hlavní poště v Mariánských Lázních).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 500 - 18 790 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail