Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, pobočku známého řetězce v Kroměříži, hledáme šikovné a pracovité brigádníky pro aktivní prodej produktů na začátek školního roku a aktivní poradenství.

Hosteska/promotér školních pomůcek v Kroměříži - již od 16 let, 76 Kč/hod

referenční číslo: 5363 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, pobočku známého řetězce v Kroměříži, hledáme šikovné a pracovité brigádníky pro aktivní prodej produktů na začátek školního roku a aktivní poradenství. Pracovní pozice je vhodná pro muže i ženy, důležitá je orientace na spokojeného zákazníka a chuť do práce. Nástup možný 15.8.2016.

Náplň práce:
- poradenství
- aktivní prodej produktů

Požadujeme:

- věk min. 16 let
- potravinářský průkaz
- pečlivost, chuť pracovat

Nabízíme:

- mzdu 76 Kč/hod.
- pravidelnou brigádu od 15-31.8.2016 a 1-4.9.2016
- pracovní dobu: 10-19, 12-19, 13-19 hod.
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Kroměříž

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha