Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Just Imagine a.s.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11132000719 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Místo výkonu práce: 28. října 875/275, Ostrava - Mariánské Hory

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Pracovní náplň
-administrativní činnosti při zpracování a realizaci dotačních projektů
-spolupráce při pracích např. na tvorbě podnikatelských záměrů, finančních či ekonomických analýzách, tvorbě harmonogramů aj.
-vyhledávání informací a studování podmínek dílčích výzev dotačních programů
-telefonická a emailová komunikace s klienty a institucemi státní správy
-účast na obchodních jednáních s klienty

Požadujeme:
-minimálně středoškolské vzdělání nebo vyšší odborné popř. VŠ
-znalost práce na PC, zejména Word a Excel
-ŘP skupiny B výhodou
-znalost AJ výhodou
-praxe v oblasti administrativy
-zkušenosti s projekty EU výhodou
-vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, pečlivost, samostatnost
-zájem a chuť učit se novým věcem a neustále se vzdělávat
-výrazný smysl pro koncepční práci
-komunikační a organizační schopnosti
-příjemné vystupování

Nabízíme:
-práci na HPP, vhodnou také jako dlouhodobou brigádu
-možnost okamžitého nástupu
-dobrovolná účast na různých seminářích
-nejedná se o stereotypní a nudnou práci
-práci ve stabilní a rychle rostoucí firmě
-přátelské a neformální prostředí

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha