Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ManpowerGroup s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11037610795 | aktuálnost: 26. 8. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV.

Pro společnost působící v oblasti hutního průmyslu hledáme kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro úsek slévárenství.

POPIS POZICE
vyřizování objednávek a tvorba nabídek
analýza potřeb zákazníka
zajištění přepravy materiálu
péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových
běžná administrativa v rámci oddělení
komunikace se zahraničními klienty a kolegy

PROFIL KANDIDÁTA
VŠ strojní (případně praxe ve strojírenské oblasti)
2–3 roky praxe v obchodu s nesériovými produkty podmínkou (dle výkresové dokumentace)
orientace ve strojírenství
znalost anglického jazyka B2 a výše podmínkou
schopnost čtení výkresové dokumentace
ochota cestovat v rámci zahraničí (20 % pracovní doby)
samostatnost, zodpovědnost, obchodní zaměření
znalost MS Office
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

NABÍZÍME
silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti
profesní vzdělávání
možnost kariérového růstu
flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
přátelský kolektiv

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha