Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik nákladů (P3977)

referenční číslo: 1AA68FF5 | aktuálnost: 21.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost ze denní agendu kontrolingu pro svěřený projekt,
příprava, zpracování a kontrola finančních reportů,
Kalkulace a kontrola výnosů;
vývoj a reporting klíčových indikátorů k měření výsledků,
pravidelné a ad hoc analýzy výsledovky a rozvahy projektu společnosti;
Udržování cen v kmenových datech v SAPu,
kalkulace standardních nákladů & vyhodnocení výsledků,
reporting a inventarizace zásob;
kasndidát na této pozici je součástí týmu kontrolingu, reportuje supervizorovi kontrolingu

Požadujeme

VŠ ekonomického zaměření (finance)
středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem podmínkou, výborná znalost práce na PC (zejm. MS Excel), 2 – 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou; znalost programu SAP výhodou;
pečlivost, analytické myšlení, smysl pro detail,
flexibilita, loajalita, organizační a komunikační schopnosti;
schopnost samostatné práce i práce v týmu

Nabízíme

Práce v prosperující zahraniční společnosti,
Možnost profesního a kariérového růstu, odpovídající plat

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: ekonomický inženýr, finanční analytik, finanční controller

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské