Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Trekor s.r.o.

Personální referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11075140774 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Brandtova 3278/36, Ústí nad Labem-Severní Terasa nebo práce z domova (home office).
Požadavky: znalost němčiny (každodenní volání do Německa), uživatelská znalost programů MS Outlook, MS Word a MS Excel, aktivní přístup při řešení problémů.
Náplň práce: zajišťování a nábor nových pracovníků pro německou pobočku. Komunikace a podpora českých pracovníků v Německu. Každodenní komunikace (písemně i telefonicky) s německou pobočkou/pobočkami.
Nabízíme: plný nebo zkrácený úvazek, možnost práce z domova, možnost úpravy začátku/konce pracovní doby, 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days, lze využít i pro péči rodinných příslušníků), 4 dny studijního volna (např. pro studium na střední nebo vysoké škole, pro řidičské oprávnění, jazykový kurz, odborný seminář apod.), 4 dny pro samostudium v rámci oboru/pracovní pozice (lze vybírat i po hodinách), 5 dní rodičovské dovolené (při narození dítěte jako pomoc matce), proplacení (plné/částečné) řidičského průkazu, proplacení (plné/částečné) školení a kurzů dle výběru zaměstnance, pomoc ohledně služeb, co firma poskytuje svým zákazníkům (zdarma nebo za výrobní náklady).
První kontakt: e-mailem. Kontaktní osoba: Tereza Hrušková, e-mail prace@trekor.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 500 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail