Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ASB SQUASH s.r.o.

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11342860774 | aktuálnost: 31. 8. 2016

z: 30.8.2016
Požadavky: SOU/SŠ technického směru,
svářečský průkaz, znalost anglického jazyka výhodou, minimálně 5 let praxe v řemeslné výrobě, uživatelská znalost práce na PC (Internet),vysoké pracovní nasazení a flexibilita, znalost čtení výkresové dokumentace, řidičský průkaz skupiny B (ŘP skupiny C výhodou), průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku výhodou
Manuální zručnost, spolehlivost, ochota přejímat odpovědnost za svou práci, ochota dále se vzdělávat, flexibilita
Náplň práce: výroba squashových kurtů (výztuhy stěn, pojezdy posuvných stěn, …), výroba zámečnických prvků, svařování jednotlivých komponentů v celek, dělení a obrábění základního hutnického materiálu,
výroba prvků skleněné podlahy a spojování do montážního celku, zjišťování příčin vad vzniklých při montáži nebo provozu, dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci, montáž a renovace squashových kurtů, zajištění kvality prováděných prací v místě stavby
Nabízíme: Spolupráci na plný pracovní úvazek, možnost seberealizace, Atraktivní práci ve stabilní společnosti se zajímavým produktem, Výkonný a přátelský tým spolupracovníků, Využití jazykových znalostí, Motivující finanční ohodnocení dle praxe a odborné kvalifikace,
Mzda 17.000 - 22.000 Kč Motivující finanční ohodnocení dle praxe a odborné kvalifikace, stravné v plné výši dle § 170 zákoníku práce
Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.
Nástup možný dle dohody
Kontakt: na adrese firmy, Lenka Bayerová, vedoucí personálního útvaru, tel.: 556 767 360, 602 762 063
mail: bayerova@nosta.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha