Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HOEKO - Automotive s.r.o.

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10478120712 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Náplň práce: plnění veškerých úkolů nezbytných pro zabezpečení plynulého kontrolního řetězce s následujícími činnostmi: řešení zákaznických a interních reklamací, provádění interních auditů, návrhy, zavádění a kontrola nápravných opatření, aktivní komunikace se zákazníkem, spolupráce při hodnocení spokojenosti zákazníků, podpora při řešení problémů, spolupráce s projektovým týmem na zavádění požadavků zákazníka, vzorkování.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického směru, Aj komunikační úroveň (B2), NJ výhodou, zkušenosti na obdobné pozici v odd. kvality výhodou, znalost norem ISO TS 16949 a ISO 9001, norem VDA výhodou, znalost metody 8D, ISHIKAWA, 5x Proč, FMEA, SPC, atd výhodou, znalost vzorkování VDA, PPAP, orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, dobré komunikační a prezentační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup, analytické myšlení, základy týmové práce, uživatelská znalost PC, zájem učit se novým věcem, ŘP sk. B.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, jazykové kurzy, pracovní cesty po EU, stravenky a placené volno navíc, pružná pracovní doba, nástup ihned, mobilní telefon, mzda dle zkušeností.

Životopis a motivační dopis v ČJ a AJ s označením pozice zasílejte na e-mail: personalni@hoeko.cz

Místo výkonu práce:
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

HOEKO - Automotive s.r.o., Ing. Petr Slovák, personalni@hoeko.cz, +420 565 650 392