Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Samostaný/Á účetní s AJ nebo NJ

(referenční číslo: 7-11-206202/JD)

Hledáme zkušenou/ zkušeného kandidáta na pozici Účetní pro společnost na Písecku.

Na této pozici budete mít zodpovědnost za fakturaci, platby, styk s bankami, budete vést učetnictví, včetně mezd v menší nevýrobní společnosti.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • komunikativní úroveň AJ nebo NJ
  • zkušenost na pozici samostané účetní
  • povědomí, ideálně i zkušenost v oblasti personalistiky

Nabízíme:

Benefity:

  • mzda odpovídající Vašim zkušenostem
  • zodpovědnná a samostaná pozice
  • možnost flexibilní pracovní doby a řady dalších benefitů

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání