Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

POLLMANN CZ s.r.o.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10952910783 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou; německý jazyk – pokročilá znalost, aktivní; anglický jazyk – mírně pokročilá znalost; dobré znalosti a dovednosti – Excel, Word; znalost SAP – výhodou; praxe na stejné či podobné pozici – výhodou; výborné organizační schopnosti; komunikativnost, spolehlivost, samostatnost; ochota vzdělávat se; odolnost vůči stresu; týmová práce; práce na plný úvazek – časová flexibilita;
Náplň práce:
příjem a zpracování objednávek od zákazníků; plánování výroby v montáži a lisovně plastů; příprava vývozů dle požadavků zákazníka; komunikace se zákazníky a spedičními firmami;
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti v oboru; odpovídající mzdové ohodnocení; balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc); firemní vzdělávání; možnost osobního a profesního růstu; perspektivu dlouhodobého zaměstnání;
ŽIVOTOPIS S PRŮVODNÍM DOPISEM posílejte na: pmichlova@pollmann.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha