Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Finanční účetní s NJ – pružná pracovní doba (#7815640) (Praha, CZ)

referenční číslo: 7815640 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

FINANČNÍ ÚČETNÍ S NJ – pružná pracovní doba

Náplň práce:

- kontrola správnosti faktur

- vedení evidence

- koordinace činností v účtárně

- zpracovávání účetních dokladů

- účtování pokladny

Náš klient požaduje:

- SŠ / VOŠ vzdělání

- všeobecná znalost daňových a účetních předpisů

- předchozí praxe v účetnictví

- komunikativní znalost NJ – denní využití

- přesnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost

- znalost systému SAP výhodou

Naše nabídka:

- možnost dalšího odborného růstu

- týden dovolené navíc

- 13. mzda

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na dopravu

- pružná pracovní doba

- notebook

- sleva na firemní výrobky

Pracoviště: Praha

Nástup ihned nebo dle dohody.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha