Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodně technický specialista - SK a HU

referenční číslo: 7732 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte práci jako OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA? Mluvíte slovensky a maďarsky? Máte vzdělání zaměřené na strojírenství a chcete uplatnit své znalosti a obchodní dovednosti ve stabilní české společnosti?

Pak je tato pozice určena právě pro Vás

Prosperující obchodní společnosti se sídlem v Brně hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA - SK a HU

Náplň práce

  • Prodej svěřených produktů
  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků na Slovensku
  • Příprava smluv a ostatních podkladů k prodeji
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Nákup potřebných komponentů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenské podmínkou
  • Praxi na obdobné obchodní pozici
  • Slovenský jazyk na úrovni rodilý mluvčí podmínkou
  • Znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Komunikativní, organizačně zdatná osobnost
  • Cit pro obchod

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní obchodní společnosti
  • Práci formou home office
  • Možnost osobního rozvoje
  • Automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: východní a střední Slovensko a část Maďarska

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha