Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Crystal BOHEMIA, a.s.

Strojírenští kovodělníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10022270764 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a jste vyučen kovorytcem? Pak hledáme právě Vás! Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu šikovného Nástrojáře - Kovorytce.
Náplň práce: - čistění sklářských forem a práce se strojem na pískování
Požadavky: výuční list v oboru zámečník, soustružník, rytec kovů, nástrojář, svářečský průkaz výhodou, flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci.
Nabízíme: zaměstnání na HPP, závodní stravování, školení, zaměstnanecké benefity, místo výkonu práce Poděbrady, práce na 1 směnu, nástup možný ihned
Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti na osobní pohovor. Případně volejte 739 488 911.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail