Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ministerstvo vnitra

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11218930761 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Náplň práce:
zajišťování administrativních činností souvisejících s příjmem žádostí o trvalý, dlouhodobý a přechodný pobyt dle zák. č. 326/1999 Sb. a zák. č. 500/2004 Sb. Pokročilá znalost MS OFFICE je výhodou.

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 22. srpna 2016, tj. v této lhůtě zaslané státnímu tajemníkovi v Ministerstvu vnitra prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Ministerstvo vnitra, Nad Štolou 3, 170 00 Praha 7, P. O. BOX 95 nebo osobně podané do podatelny Ministerstva vnitra na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (posta@mvcr.cz) nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky: krk34e3).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a "Výběrové řízení na služební místo odborného referenta/vrchního referenta v oddělení pobytu cizinců Plzeňský kraj odboru azylové a migrační politiky, ID 30312766, č.j.: MV-102090-2/SP-2016". (Totéž platí pro případ označení přihlášek zaslaných na uvedenou emailovou adresu).

Potřebné informace k tomu, co musí žádost obsahovat, naleznete na stránkách Ministerstva vnitra ČR, a to na adrese: http://www.mvcr.cz/clanek/vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-odborneho-referenta-vrchniho-referenta-v-oddeleni-pobytu-cizincu-plzensky-kraj-id-30312766.aspx

Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolené


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 170 - 22 810 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail