Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog/procesní inženýr – AJ nebo NJ

referenční číslo: 8926 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Získali jste praxi ve výrobní automotive společnosti a domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte práci v okrese Vsetín v mezinárodní firmě? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR – AJ NEBO NJ

Náplň práce

  • zodpovědnost za práci na nových projektech v automotive
  • zavádění nových výrobků do výroby
  • dohled nad kvalitou, přispívání ke zvyšování kvality výrobků
  • zodpovědnost za technologickou přípravu výroby
  • tvorba a vedení příslušné dokumentace – výrobní postupy, předpisy
  • pravidelný reporting vedení společnosti v cizím jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní automotive společnosti
  • středně pokročilá znalost AJ nebo NJ (denní využití)
  • orientace v oblasti technologických postupů a procesů v automotive
  • znalosti v oblasti průmyslového inženýrství výhodou

Nabízíme:

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: okres Vsetín

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha