Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - absolvent VŠ

referenční číslo: 8318 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jsi šikovný absolvent VŠ technického směru? Baví tě konstrukce a chtěl by ses podílet i na testování prototypů? Hovoříš anglickým jazykem a chceš nastartovat svoji kariéru v mezinárodní společnosti?

Pokud ANO, tak se chop této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost se hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR - ABSOLVENT VŠ (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrhy nových produktů
  • Spolupráce na testování prototypů
  • Konstrukce a úpravy v konstrukčních programech
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Spolupráce se zahraniční centrálou

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentace
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praxi - ta je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Samostatnost a kreativní myšlení

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci vhoudnou pro šikovného absolventa
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Plzeň

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha