Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ENVERO, z.s.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11254150782 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Místo pracoviště:
Čestlice, V Oblouku 114, 251 01

Prvotní kontakt:
- e-mail: envero@envero.cz

Upřesňující údaje:
Požadavky na uchazeče:
o osoba se zdravotním postižením I. - II. stupeň invalidity, stálý pobyt Středočeský kraj (prac. místo je hrazeno z prostředků Evropského sociálního fondu)
o středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe administrativní směr (může být absolvent)
o komunikační znalost AJ slovem i písmem
o výborná znalost práce s PC, schopnost rychle se učit novým aplikacím
o zaujetí pro klidnou a pečlivou práci, příjemné vystupování
Náplň práce:
o Vedení písemné a e-mail korespondence organizace, vyřizování telefonů, příprava pokladů pro porady týmu, kopírování, zařazování a archivace účetních dokladů, vedení pokladny kanceláře, vyplňování formulářů a on-line aplikací státní správy apod.
o Účastní se porad týmu a rozvojové supervize
Nabízíme:
o Práce v malém kolektivu
o Individuální zaučení v řízení kanceláře neziskové organizace zkušeným pracovníkem
o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup
o 3950 Kč hrubá mzda při 0,4 úvazku na dohodu o pracovní činnosti
o Možný finanční postup a přechod na stálý pracovní poměr po 6 měsících
o Místo výkonu práce: Čestlice, ulice V Oblouku (výborná dopravní dostupnost MHD)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 3 950 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha