Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Náborářka s NJ

referenční číslo: 12715 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Máte zkušenosti s nábory jako firemní personalistka či konzultantka z personální agentury?

Dáváte přednost výrobní firmě, která nabídne stabilní pracovní pozici, fixní mzdu a k ní spoustu zaměstnanci vítaných benefitů jako 13. plat, příspěvek na dojíždění, jazykové a odborné kurzy, pravidelné akce pro zaměstnance s rodinami, závodní stravování a jiné?

Pak pokud také ovládáte alespoň na středně pokročilé úrovni německý jazyk, reagujte nám na nabídku:

NÁBORÁŘKA s NJ (25.000 Kč)

Náplň práce

  • Vyhledávání vhodných kandidátů na internetových portálech, databázích
  • Zpracování inzerce (papírové, internetové i v dalších formách) a personální marketing
  • Posouzení zaslaných životopisů a konzultace s příslušnými vedoucími
  • Organizace a osobní účast na pohovorech
  • Zpracování reportů
  • Práce v MS Office, s interním systémem, databází
  • Tvorba prezentačních materiálů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (nemusí být v oboru, ekonomické i technické vzdělání vítáme)
  • Zkušenost s nábory (včetně agentur)
  • Německý jazyk minimálně na B1-B2 úrovni

Nabízíme:

  • K fixní mzdě věrnostní a výkonové bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění či životní pojištění
  • Závodní stravování + stravenky
  • Další individuálně nastavené benefity
  • Vítáme uchazeče především z okresů Přerov, Nový Jičín a Vsetín, případně Olomouc

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha