Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.

Elektrotechnici a technici energetici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9441960795 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Požadujeme:
- SOU nebo ÚSO vzdělání (výhodou v elektrotechnickém oboru),
- základní znalost aplikací MS Office (Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost,
- předpokládáme přirozenou inteligenci, schopnost a ochotu se rychle učit nové věci, cit pro techniku a kvalitu.
Pracovní zařazení, ohodnocení a pracovní náplň - dle kvalifikace, schopností a pracovního zařazení.
Nabízíme: příspěvek na stravování formou stravenek.
Náplň práce:
- práce na ručních pracovištích - osazování DPS,
- montážní práce při kompletaci finálních výrobků
- testování vývojových prototypů a produktů v sérii
- obsluha SMT linky
- obsluha selektivní pájecí vlny
- automatická optická kontrola
- stavba prototypů pro vývoj

Pro sjednání schůzky preferujeme e-mailový kontakt. Prosíme bez sjednaného termínu nechodit osobně!!! Termín bude sjednán prostřednictvím e-mailu po předchozím zaslání obvyklých podkladů - životopis, motivační dopis, apod..

Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o., Mgr. Jiří Brunn, job@bonnel.eu, +420 354 435 927