Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GLOBAL LOGISTICS SOLUTIONS s.r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11201530707 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

Jsme Global Logistics Solutions s.r.o. (GLS), uznávaný globální leader v poskytování kompletních řešení v oblasti logistiky. Aktuálně poptáváme zaměstnance do nových skladových prostor.
Místo výkonu práce Drozdice.

Hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici MATERIÁLOVÝ/Á KONTROLOR/KA, SAP OPERÁTOR/KA.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Bližší informace a kontaktní údaje najdete níže.

Naším cílem je vybudovat silný, spokojený a stabilní tým – staňte se jeho součástí!
náplň práce

systémová evidence materiálu ve skladu
správa skladových zásob
spolupráce při vedení směny skladu
spolupráce při příjmu a výdeje zboží
kontrola činnosti skladníků
kontrola stavu materiálu

požadujeme

SŠ vzdělání
základní znalost anglického jazyka
znalost práce na PC (MF Office, SAP výhodou)
praxe na obdobné pozici výhodou
adaptabilita, týmovost, komunikativnost

nabízíme

stravenky
příspěvek na dopravu
placené dny výrobního volna navíc
výkonnostní bonus
příspěvek na penzijní připojištění
výhodné mobilní tarify
zaměstnanecké akce a další benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha