Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Průvodce/výtvarník

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 195AFFE0 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Vlastivědné muzeum Jesenicka, p.o. se sídlem ve Vodní tvrzi, Zámecké náměstí 1, 790 01 Jeseník, www.muzeum.jesenik.net, příjme: PRŮVODCE/VÝTVARNÍKA na hlavní pracovní poměr.
Náplň práce: provázení expozicemi, zodpovědnost za přípravu výstav a propagace akcí muzea.

Požadujeme:

min. SŠ s maturitou bez předchozího vyučení,VŠ humanitního či uměleckého směru, nutná praxe v oboru min. 2 roky, výborné komunikační, organizační dovednosti, samostatnost, kreativní myšlení a příjemné vystupování, výborná uživatelská znalost Excel, Word, výtvarné programy – např. Corel aj., možnost pracovat také o víkendech, znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni. Nástup: 10/2016. Strukturovaný životopis zasílejte do 23.9.2016 na adresu Vlastivědného muzea Jesenicka nebo na emailovou adresu: muzeum.sekretariat@jen.cz. Obálku označte heslem „PRŮVODCE, VÝTVARNÍK“.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail