Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

HR consultant – sales & logistics division

referenční číslo: 11623 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Hovoříte anglicky a chcete se podílet na úspěchu zavedené největší české personální agentury?

Pak hledáme právě Vás

HR CONSULTANT – SALES & LOGISTICS DIVISION (20-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Zajištění kompletního náboru pro klienty
  • Aktivní vyhledávání uchazečů na pracovní pozice
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Poskytování odborného poradenství v personalistice
  • Účast na jednáních a pohovorech u klientů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v personalistice nebo v personální agentuře výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • ŘP sk. B
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí největší české personální agentury
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a odborného rozvoje
  • Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Přátelský kolektiv
  • Moderní kanceláře v centru Prahy

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha