Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik vstřikolisu

referenční číslo: 12311 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Hledáte práci na pozici TECHNIK VSTŘIKOLISU v severovýchodní části Vysočiny? Máte technické vzdělání a praxi v oboru? Jste zodpovědný a zvyklý pracovat v třísměnném režimu? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Společnost se zahraničním působením hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici:

TECHNIK VSTŘIKOLISU

Náplň práce

  • Seřizování strojů, výměna forem u vstřikolisu
  • Kontrola a základní údržba strojů
  • Spolupráce se seřizovači a obsluhou výroby
  • Práce v třísměnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Praxe ve výrobě plastů výhodou
  • Ochota práce na směny
  • Zodpovědnost, dochvilnost

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Vzdělávání – kurzy, školení
  • Místo výkonu práce: Severovýchodní část Vysočiny

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha