Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Specialista plánování a návrhů telekomunikačních sítí

referenční číslo: 18FE8EE9 | aktuálnost: 22. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Specialista plánování a návrhů telekomunikačních sítí.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro slaboproud, telekomunikace
• znalost telekomunikačních technologií v oblasti přenosové a datové technologie a radiokomunikací
• praxe v oboru vítána, avšak vhodné i pro absolventy středních a vysokých škol
• angličtina (schopnost číst technickou dokumentaci a komunikovat o technické problematice)
• dobrá znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B
• výškové práce – ověřování rádiových viditelností
• samostatnost, aktivní přístup, časová flexibilita a odolnost vůči zátěži
Náplň práce
• plánování transportních IP sítí, WDM optických systémů a sítí optických kabelů
• plánování GPON sítí, mikrovlnných zařízení a sítí pronajatých okruhů
• plánování napájení a klimatizací pro technologické místnosti
• příprava technických řešení pro jednotlivé zákazníky
• příprava technických řešení pro výběrová řízení
• účast v projektových týmech
• spolupráce s útvary rozvoje, plánování, výstavby a provozu sítí
Nabízíme
• samostatnou a zajímavou práci s možností budoucího profesního rozvoje
• práci s perspektivní technologií
• přátelské a profesionální pracovní prostředí
• odpovídající a motivující finanční ohodnocení
• možnost seberealizace a profesního rozvoje
• zaměstnanecké výhody
• místo výkonu práce: Ústí nad Labem

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Ústí nad Labem

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha