Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Pomocní skladníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9646000780 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozice Skladníků.

Místo výkonu práce - CTPark BOR - NOVÁ HOSPODA, BOR U TACHOVA (Plzeňský kraj)

Náplň práce :
- manipulace s bednami, balení, vybalování a skládání krabic,
- třídění zboží, práce se skenerem,
- jednoduché úkony na PC-zadávání kódů výrobků do databáze

Požadované dovednosti :
- min. základní vzdělání,
- základní znalost práce s PC - bude následovat zaučení do programu,
- čistý výpis z rejstříku trestů (nevadí alimenty či zákaz řízení),
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, seriózní přístup

Nabízíme :
- NADSTANDARTNÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ,
- možnost týdenních záloh, pro nové nástupy možná záloha již po první odpracované směně,
- dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže,
- zajištěné ubytování,
- zajištěná doprava z/do práce,
- plat od 16.000,-
- 100,- Kč stravenky za odpracovanou směnu,
- příspěvek na dopravu,
- odměna za 100% docházku + další bonusy a prémie

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 607 053 507, 777 038 479.
Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci.
Životopisy prosím zasílejte na cvpl@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte Skladník-manipulant a kód P89128

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha