Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní

referenční číslo: 18E6180B | aktuálnost: 15.09.2017

Tawesco Automotive s.r.o.

Výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl přijme do svého týmu nové spolupracovníky.

Účetní

Náplň práce

Jste aktivní, komunikativní, dynamická ale i pečlivá osobnost se smyslem pro detail. Máte účetní praxi. Pak hledáme právě Vás.

Základní popis činností:

• kontrola přijatých faktur
• příprava platebních příkazů, účtování banky
• účtování majetku, inventarizace účtů
• příprava měsíčních uzávěrek včetně účtování odhadů
• příprava podkladů pro audit, statistické výkazy, komunikace s úřady
• reporting vedení společnosti

Požadujeme

• prokazatelná praxe v oboru min. 2 roky
• znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů
• praxe v automotive velkou výhodou
• dobrá znalost českých účetních standardů
• dobrá znalost Excelu
• schopnost samostatné práce
• důslednost a preciznost
• pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita
• komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme

• mzdu odpovídající zkušenostem a praxi
• nástup IHNED
• pracoviště v Úvalech u Prahy

Místo pracoviště: Úvaly u Prahy

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Ekonomika

Profese: finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita