Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

IMET-CZ, spol. s r.o.

Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10933240735 | aktuálnost: 8. 7. 2016

A16 7/7/2016
VŠ/SŠ technického nebo ekonomického směru, praxe v prodeji strojírenských produktů, komplexní řízení výrobní zakázky, znalost čtení technické dokumentace, aktivní znalost Aj (komunikativní úroveň), ŘP skup. B, komunikační schopnosti, schopnost vést obchodní jednání, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, zajišťování výroby a prodeje strojírenských výrobků, zpracování kupních smluv, nabídek a poptávek dle technické dokumentace, příprava podkladů pro obchodní jednání, analýza potřeb zákazníků, sledování situace na trhu, vedení databáze zákazníků, dokumentace k obchodním případům, sestavování plánu expedice a inkasa na určité období, spolupráce při návrku obchodních plánů, zajišťování styku s odběrateli - kontrola a řešení pohledávek, urgence a vymáhání, vyhledávání nových zákazníků, stabilní silná mezinárodní společnost, motivační ohodnocení - možnost provizí k fixnímu platu, možnost využití firemního vozidla, mobilní telefon, systém dalšího vzdělávání
Zaměstnanecké výhody - možnost služebního automobilu, mobilní telefon, stravenky, systém vzdělávání
Kontak - e-mailem nebo telefonicky - viz výše

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail