Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality

referenční číslo: 9908 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Chcete uplatnit svoje zkušenosti s dodavatelskou kvalitou?
Máte praxi ve strojírenství, automotive nebo jiném technickém odvětví?
Mluvíte anglicky?

Neváhejte a odepište

Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Pardubickém kraji, hledá posilu do svého týmu na pozici:
INŽENÝRA DODAVATELSKÉ KVALITY.

Náplň práce

  • Zajištění dodavatelské kvality
  • Spolupráce s projektovým týmem
  • Organizace externích auditů
  • Řešení kvalitativních problémů se zákazníky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo strojního zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – PODMÍNKOU!
  • Praxi na podobné pozici ve výrobním závodě
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost ubytování na ubytovně přímo ve městě
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na penzijní, osobní připojištění
  • Kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha