Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GALA HOTELS, s.r.o.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11229630734 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: k základní mzdě jsou vypláceny motivační odměny a zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli a ve svátek. Pracovní doba: systém krátkého a dlouhého týdne (směny v rozmezí 6:30-19:00 h). Náplň práce: péče o technický stav objektu, údržbářské práce, provádění drobných oprav. Požadujeme: manuální zručnost, vyučení v některém z oborů "malíři, zedníci, instalatéři, elektrikáři, truhláři apod.", praxe na pozici údržbáře/ky výhodou, NUTNÝ řidičský průkaz sk. B, základní znalost NJ. Nabízíme: stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-13:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 10:00-13:00 h).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail