Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ERGOTEP, družstvo invalidů

Fyzioterapeuti s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10706630790 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Místo výkonu práce: náměstí Dr. Tošovského 63, Proseč
Náplň práce: vypracovávání odborných posudků a samostatná tvůrčí činnost v oblasti rehabilitace a fyzioterapie, práce v mezioborovém týmu a práce s klienty z řad osob se zdravotním postižením.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou - nelékařský obor dle zákona č. 96/2006 Sb., odbornou způsobilost k výkonu zdravotního povolání fyzioterapeuta bez odborného dohledu doloženou osvědčením MZ ČR, příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci a trestní bezúhonnost. Výhodou specializované kurzy s akreditací např. Vojtova metoda apod.
Zaměstnanecké výhody: zázemí silné a stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, příjemné pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu, profesní růst a vzdělávání
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá od 6-14,30hod. nebo e-mailovou adresou, či přímo na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha