Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog forem (-ahv-)

referenční číslo: 18CC7F72 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- spolupráce při plánování a realizaci nových projektů
- implementace nových výrobků do procesu výroby
- vytváření technologických postupů, předpisů a vedení technické dokumentace
- zajišťování technologické přípravy výroby
- sledování technologických parametrů výroby.
- sledování jakostních parametrů výrobku.
- sledování nových technologických směrů a jejich zavádění do výrobního procesu.
- zvyšování kvality a produktivity technologických procesů

Požadujeme

- VŠ, SŠ vzdělání
- pracovní zkušenosti v obdobné pozici v automobilovém průmyslu
- zkušenost s PUR technologií výhodou
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
- absolvované REFA studium nebo školení jsou výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- zaměstnání v perspektivním oboru
- odpovídající finanční ohodnocení
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: okr. Vsetín

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita