Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Smurfit Kappa Czech s.r.o.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11106890717 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Požadované dovednosti:
˘ VŠ VZDĚLÁNÍ IT / EKONOMICKÉHO ZAMĚŘENÍ
˘ SYSTÉMOVÉ MYŠLENÍ, DŮSLEDNOST, ODPOVĚDNOST, PŘESNOST, SAMOSTATNOST
˘ PRAXE NA OBDOBNÉ POZICI VÍTÁNA
˘ AKTIVNÍ ZNALOST AJ
˘ ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ SKUPINY B
˘ ZNALOST INFORMAČNÍHO SYSTÉMU SAP, PŘÍPADNĚ MAGIS, VÝHODOU
˘ ČASOVÁ FLEXIBILITA

˘ ODPOVĚDNOST / NÁPLŇ PRÁCE:
˘ ZAJIŠTĚNÍ CHODU IT TECHNOLOGIÍ A INFORMAČNÍHO SYSTÉMU S NÁVAZNOSTÍ NA FIREMNÍ PROCESY
˘ A FINANČNÍ ODDĚLENÍ
˘ ROZVOJ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU - PROJEKTY/ANALÝZY/ZADÁNÍ PRO EXTERNÍ FIRMU
˘ KOORDINACE A SPOLUPRÁCE S EXTERNÍ FIRMOU ZAJIŠŤUJÍCÍ SERVIS HARDWARE
˘ IMPLEMENTACE FIREMNÍCH ICT STANDARDŮ, KONTROLA A REPORTING DODRŽOVÁNÍ INTERNÍCH
BEZPEČNOSTNÍCH POLITIK V OBLASTI IT
˘ SPOLUPRÁCE S ODDĚLENÍM FINANCÍ, REPORTING
Poznámka k volnému místu:
Doba určitá 1 rok s možností prodloužení.
Nabízíme:
" PRÁCE NA HPP, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, NEBO DLE DOHODY
" SLUŽEBNÍ NOTEBOOK, MOBILNÍ TELEFON
" 1 TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
" ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ S PŘÍSPĚVKEM FIRMY
" PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
" DALŠÍ ODBORNÉ A JAZYKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ
" ZAJÍMAVOU PRÁCI V SILNÉ ÚSPĚŠNÉ A STABILNÍ SPOLEČNOSTI S MOTIVUJÍCÍM
SYSTÉMEM ODMĚŇOVÁNÍ A ZAMĚSTNANECKÝCH VÝHOD
" PŘÍJEMNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A KOLEKTIV
" ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ

Jedná se o práci na závodě Brno - Chrlice , Tovární 15
Termín pro zasílání žádostí: do 31.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha