Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PENDA s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11421420783 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Náplň práce
- Analýza a stanovení potřeb, komunikace s uživateli.
- Tvorba webových stránek.
- Programování webových aplikací, databází.
- Definování HW potřeb pro aplikace a programy.
- Komunikace s dodavateli a posouzení navržených řešení.
- Řešení vzniklých problémů.
- Vedení dokumentace, spolupráce na tvorbě vnitropodnikových manuálů.

Požadujeme
- VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
- Chuť učit se novým věcem a rozšiřování odborných znalostí
- Sledování aktuálních trendů souvisejících oborů a technologií, spolupráce na vzdělávání kolegů.

Nabízíme
- Mzdové rozpětí od 15.000 do 25.000 hrubého měsíčně (v závislosti na osobním výkonu a měsíční obratové prémii)
- Výrazná podpora zaměstnavetele v profesním a osobním růstu
- Zázemí finačně stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- Práci v příjemném kolektivu
- Příspěvek na obědy
- Dovolenou navíc

Vhodné i pro absolventy.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na adresu prace@tisknulevne.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PENDA s.r.o., Ing., Ph.D. Martin Pěnička, Jednatel, prace@TisknuLevne.cz